7 مدل کاشی بین کابینتی که آشپزخانه تان را متحول می کند

اگر قبلاً پروژه کاشی کاری را انجام نداده اید، ممکن است.

از انواع مختلف کاشی های موجود شگفت زده شوید. کاشی‌های سرامیکی و چینی بیشترین استفاده را دارند، اما کاشی‌های شیشه‌ای، کاشی‌های سیمانی، کاشی‌های فلزی و کاشی‌های سنگی نیز وجود دارند.

برای پیچیده‌تر کردن آن، هر نوع کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید برای هر شغلی کار نمی‌کند و البته باید بودجه‌ای را در نظر بگیرید.

سخت است که کمی احساس ناراحتی نکنید، به همین دلیل ما کار سختی را برای شما انجام دادیم.

چه در حال خرید برای یک پروژه فوری هستید یا فقط برای آینده برنامه ریزی می کنید، ما از کارشناسانی استفاده کرده ایم تا شما را در مورد رایج ترین نوع کاشی کف و کاشی دیوار راهنمایی کنند.

ببینید کدام کاشی ها برای هر نوع پروژه خانه بهترین هستند تا مطمئن شوید که بازسازی خود را برای سال های آینده دوست خواهید داشت.

کاشی و سرامیک یکی از رایج ترین انواع کاشی بین کابینتی جدید است که در خانه یافت می شود زیرا برای بسیاری از کاربردها مناسب است.

تونی کاستلانو، تاجر ارشد The Home Depot می‌گوید: «افزایش دوام، کاشی‌های سرامیکی را برای هر اتاقی در خانه، مانند آشپزخانه، حمام، یا حتی ورودی‌ها عالی می‌کند».

نصب، تمیز کردن آن آسان است و در صدها سبک موجود است که می تواند با هر طرحی مطابقت داشته باشد. اگر به دنبال بازسازی با بودجه هستید، سرامیک قیمت بسیار خوبی را ارائه می دهد.”

هنگام خرید، Castellano توصیه می کند که شماره قطعه کاشی چسبی و سرامیک را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نتیجه نهایی تمیز و یکنواختی دارید.

“علاوه بر این، مطمئن شوید که تفاوت بین لعاب‌دار و بدون لعاب را درک کرده‌اید. در حالی که بدون لعاب ظاهری هنرمندانه و روستایی به ارمغان می‌آورد، کاشی‌های سرامیکی لعاب‌دار محافظت بیشتری برای کف‌های بادوام‌تر ایجاد می‌کنند.

 • منابع:
  1. Different Types of Tiles, Explained by Experts
 • تبلیغات: 
  1. طریقه پخت مربا هویج خوشمره بدون شکر برای افراد دیابتی و کرونایی
  2. برای رسیدن به سلامت کامل با استفاده از لیمو به معجزه برسید
  3. جمعیت شناختی با میزان استفاده محافظتی از کفش در بین
  4. مبل دچار تغییر ساختار کلی مغز می شود