استفاده از مواد شوینده در ارمنستان موجب نارضایی مردم از حکومت این کشور شد

محصولات پاک کننده زیادی در بازار وجود دارد و اکثر آن چیزی است که ما از آن به عنوان شوینده یاد می کنیم.

مواد شوینده در ارمنستان ماده یا مخلوطی است که حاوی صابون و یا سورفکتانت (هر ماده یا مخلوط آلی) است که برای فرآیندهای شستشو و تمیز کردن در نظر گرفته شده است.

مواد شوینده ممکن است به اشکال مختلفی مانند پودرهای سنتی، قرص‌های دوز واحد، مایعات غلیظ، کپسول‌های مایع، خمیرها یا کیک‌ها باشند، و در انواع مختلفی برای رفع نیازهای مصرف‌کنندگان در تمیز کردن، مراقبت از پوست، مراقبت از پارچه و عطرها وجود دارند.

مواد شوینده ممکن است برای اهداف خانگی، سازمانی یا صنعتی باشند.

نمونه‌هایی از محصولات شوینده روزمره عبارتند از: نرم‌کننده‌های لباس‌ها و لباس‌ها، پاک‌کننده‌های همه منظوره و مخلوط‌هایی که برای خیساندن (پیش‌شستن) شستشو یا سفید کردن در نظر گرفته شده‌اند.

مواد شوینده ممکن است بیوسیدال نیز باشند، به عنوان مثال. ضد عفونی کننده ها، سفید کننده ها. لطفاً برای جزئیات بیشتر به بخش محصولات شوینده بیوسیدال مراجعه کنید.

محصولات تمیز کننده جانبی
بسیاری از تولیدکنندگان مواد شوینده همچنین محصولات خشکشویی جانبی مانند نرم کننده های پارچه، لکه بران تخصصی، پیش تصفیه کننده ها و وسایل کمکی اتو را تولید و به بازار عرضه می کنند که تحت پوشش مقررات شوینده نیز قرار دارند.

پودر لباس شویی
شوینده لباسشویی یا پودر لباسشویی نوعی شوینده (ماده تمیز کننده) است که برای تمیز کردن لباس‌ها استفاده می‌شود. شوینده لباسشویی به صورت پودر و مایع تولید می شود.

در حالی که مواد شوینده پودری و مایع از نظر ارزش تقریباً سهم مساوی از بازار جهانی مواد شوینده لباسشویی دارند، مواد شوینده پودری دو برابر بیشتر از مایعات از نظر حجم فروخته می شوند.

شوینده های لباسشویی ممکن است حاوی مواد سازنده (حدود 50 درصد وزنی)، سورفکتانت (15 درصد)، سفیدکننده (7 درصد)، آنزیم (2 درصد)، مواد ضد رسوب خاک، تنظیم کننده های کف، بازدارنده های خوردگی، براق کننده های نوری، بازدارنده های انتقال رنگ، مواد خوشبو کننده باشند. ، رنگ ها، پرکننده ها و کمک های فرمولاسیون.